5 günde İngilizce öğrenmenin en kolay yolu (5 günde ingilizce 444 5 486)

5 günde İngilizce öğrenmek ister misiniz? ‘Kesinlikle 5 günde İngilizce öğrenilmez’ demeden önce mutlaka anlatacaklarımıza bir göz atın.

 

İngilizcenin dünyanın en önemli dili haline gelmesiyle birlikte bu dili öğrenmek isteyenlerin sayısı da hızla artmıştır. Ancak yaşı, konumu ve işi itibari ile İngilizceyi hızlı bir biçimde öğrenmek zorunda olan bireyler bunun için değişik yollar aramaktadır.

 

Hızlı bir biçimde İngilizce öğrenmek isteyenlerin bu durumu gerçekleştirmediklerini gören Alta Eğitim Danışmanlık yetkilileri, bu eksikliği gidermek için hareket geçiyorlar ve Avrupa’da bu konuda neler yapıldığına ve hangi tür programların uygulandığına bakıyorlar. Bundan sonrasını ise Alta Eğitim Danışmanlık’ın sahibi Fırat Utku’dan dinleyelim; “Türkiye’de böyle bir eksiklik olduğunu tespit ettikten sonra Avrupa’da bir tarama başlattık ve yine bir Avrupa ülkesi olan Almanya’da karşımıza 5 günde İngilizce programı çıktı. 5 günde İngilizce programı demir perde ülkelerinde ajanlara İngilizce öğretmek için geliştirilmiş ve Berlin Duvarı’nın yıkılması ile birlikte de Avrupa’ya gelmiş. Almanya’nın en ciddi eğitim kurumlarından birisi olan Maximillian Üniversitesi 5 günde İngilizce programını incelemeye almış ve 1,5 yılda klasik yöntemlerle öğrenilen İngilizcenin bu programla 5 günde öğrenileceğini deklare etmiş. Bu kadar ciddi bir eğitim kurumunun bu açıklamayı yapması gözlerin 5 günde İngilizce programı üzerine çevrilmesine neden olmuş. Ardından UNESCO da programı desteklediğini açıklayınca 5 günde İngilizce programı daha bir üne kavuşmuş. Biz de 2001 yılında programı alarak Türkiye’ye getirdik. 5 günde İngilizce programı klasik eğitim yöntemlerinin çok dışında kalıyor. Programda öncelikle hedefleri aynı olan yetişkin insanlar bir araya getiriliyor ve Türkçe ile bağlantıları tamamen kesiliyor. Cep telefonları idare tarafından alınıyor ve program süresince Türkçe konuşulmasına kesinlikle izin verilmiyor. Hatta programa katılan her bireye İngilizce isimler veriliyor. Tabii burada İngilizce seviyesi farklı olan insanları bir araya getirmiyoruz. Gruplar da en fazla 5 kişiden oluşuyor ve bu süre boyunca tamamen İngilizce konuşuyorlar. Grupların oluşturulmasının ardından yabancı eğitmenlerimiz özel metotlarla işe başlıyor. 5 günde İngilizce programı sone erdikten sonra hiç İngilizce bilmeyen birisi rahatlıkla tek başına yurtdışına çıkabiliyor. 5 günde İngilizce programına katılan birçok isim programa rahatlıkla referans oluyor. Zaten ilk 5 yılımızda 5 günde İngilizce programını sadece şirketlerin hizmetine açmıştık. Gelen başarının ardından bireyler de 5 günde İngilizce programına katılabilmek için talepte bulundu. Biz de gelen talepler doğrultusunda 5 günde İngilizce programını bireylerin hizmetine açtık ve şuanda da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Google Aramaları :

  • ingilizce öğrenmenin en kolay yolu
  • ingilizce öğrenmenin kolay yolu
  • ingilizce öğrenmenin kolay yollari
  • kolay ingilizce öğrenme yolları
  • en kolay ingilizce öğrenme yolu
  • kolay ingilizce renme
  • ingilizce ??renmenin en kolay yolu
  • en kolay ingilizce öğrenme yolları
  • ingilizce öğrenme yolları
  • kolay ingilizce renmek
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply