5 günde İngilizce programı ve eğitimcilerin uzmanlık dereceleri

PIC00036 copy

5 günde İngilizce programı ve eğitimcilerin uzmanlık dereceleri.Geçmişte devlet okullarında Almanca, Fransızca ve İngilizce eğiti verilirken günümüzde yabancı dil eğitimi olarak sadece İngilizce verilmektedir. Sebebi de artık İngilizcenin tüm dünya üzerinde ortak dil olarak kullanılmasıdır. Tüm dünya üzerinde insanlar bu nedenden ötürü ana dillerinin ardından İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır. Ülkemiz için de durum farklı değildir. Artık İngilizce ilkokuldan itibaren verilmektedir. Hatta kreş eğitimlerinde bile İngilizce yerini almıştır.

Geçmişte İngilizce öğrenmeye gerek duymayanlar İngilizcenin önemini artırması ile birlikte bu dili öğrenmeye mecbur kalmıştır. Ama belirli bir yaşın üzerindeki insanların uzun zamanlı kurslarda İngilizce öğrenmeleri çok zordur. Bu durumdaki insanlar da bunun bilincinde oldukları için İngilizce öğrenmenin değişik yollarını aramaktadırlar. Bu durumda olan insanlar için Alta Eğitim, ülkemizde bir çığır açmıştır. Alta Eğitim Türkiye’ye getirdiği 5 günde İngilizce programı ile herkesin İngilizce öğrenmesi için gerekle olan olanağı sunmuştur. 5 günde İngilizce programı ile belirtilen sürede İngilizce öğrenmek mümkündür ve öğrenmenin garantisi de Alta Eğitim tarafından verilmektedir.

 

5 günde İngilizce programında kişiye özel metotlar hazırlanır ve bu metotlar 5 gün boyunca uzman eğitim kadrosu tarafından bireylere uygulanır. 5 günün sonunda bireyler değişik seviyelerde İngilizce öğrenmiş olurlar. Başlangıçta hiç İngilizce bilmeyen insanlar da 5 günde İngilizce programının ardından basit olarak İngilizce öğrenerek konuşmaya başlarlar. 5 günde İngilizce programı sonrasında yine öğretilen özel tekniklerle İngilizce öğrenilmesi devam etmektedir. 5 günde İngilizce programında İngilizce dilinin yapısı özel tekniklerle öğretilmektedir. Bunun yanında günlük belirli bir sayıda kelime bilgisi de yine uzman kadro tarafından verilmektedir. 5 günde İngilizce programı dahilinde bu bilgileri alan insanlar rahatlıkla İngilizce konuşmaya başlamaktadır. 5 günde İngilizce programı uzman kadrolar tarafından uygulanmaktadır çünkü Alta Eğitim dil öğreniminde uzmanlığın önemini gayet iyi bilmektedir. Bir çok dil kursunda ana dili İngilizce olan insanlara görev verilmektedir ancak bu insanların çoğunun eğitimci yeterlilik belgesi yoktur. 5 günde İngilizce programı kapsamında görev alan eğitimcilerin hem ana dilleri İngilizcedir hem de eğitimci olmak için gerekli olan yeterlilik belgeleri vardır. Bu durum da 5 günde İngilizce programının başarılı olmasında büyük pay sahibidir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply