Acele İngilizce öğrenmenin yolu (5 günde ingilizce eğitimi)

İngilizcenin vazgeçilmez bir hale gelmesinin ardından acele İngilizce öğrenmek isteyenler birçok yolu denemeye başladı. Zamanı kısıtlı olanlar, sadece mesleklerine yönelik İngilizce öğrenmek isteyenler, acilen yurtdışına çıkması gerekenler acele İngilizce öğrenmenin yollarını arıyor. Acele İngilizce öğrettiğini iddia eden dil kurslarının sayısı da gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Acele İngilizce eğitimi dil eğitim veren kurslar arasında gözde haline gelmiş durumda. Klasik eğitim veren dil kurslarının uzun soluklu eğitim düzenini benimsemeleri artık acele İngilizce öğrenmek isteyen insanları yeni arayışlara itiyor. İnsanlardaki bu talep de İngilizce kurslarının acele İngilizce metoduna dönmesine neden oldu. Özellikle İstanbul ve Ankara’da acele İngilizce öğrettiğini iddia eden kurumlar arka arkaya açıldı.

 

Bireylerin doğru programı bulması ise kısa sürede İngilizce öğrenmenin en önemli şartı. Yoksa sonuç istenilenden çok uzak olabiliyor. Bunun için eğitime başlamadan önce programlar iyiden iyiye araştırmalı ve referanslar mutlak suretle dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde zaman ve maddi kaybın haricinde bir şey olmayacaktır.

 

Türkiye’de bu konuda var olan bu türdeki programların arasında 5 günde İngilizce programı bir hayli dikkat çekmektedir. Avrupa’da yer alan önemli bir eğitim kurumundan onayı olan 5 günde İngilizce programını UNESCO da desteklemektedir. 5 günde İngilizce programı Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş ve 11 yıl boyunca başarıyla uygulanmaya devam etmiştir. 5 günde İngilizce programını Türkiye’ye getiren Alta Eğitim Danışmanlık’ın sahibi Fırat Utku program hakkında şu bilgiyi vermektedir; “5 günde İngilizce programı Bulgaristan’da ajanlara İngilizce öğretmek için geliştirilmiş bir program. Program ajanlar üzerinde başarılı olunca 1990’lı yıllarda Avrupa’ya geliyor. Almanya ve Avrupa’nın en prestijli üniversitelerinden birisi olan Maximillian Üniversitesi programı inceleyerek onay veriyor. 1,5 yılda klasik yöntemlerle öğrenilen İngilizcenin 5 günde İngilizce programı ile belirtilen süre içerisinde öğrenilebileceği yine bu üniversite tarafından açıklandı. Bu durum dünya çapında programa duyulan ilginin artmasına yol açtı. Ardından da UNESCO programı inceleyerek destek verdiğini açıklayınca ilgi iyice arttı. 5 günde İngilizce programı tamamen özel metotlardan oluşmaktadır. 5 günün sonunda hiç İngilizce bilmeyen birisi bile bu sürecin sonunda yurtdışına tek başına çıkabilecek duruma gelebilmektedir.

Google Aramaları :

  • hızlı ingilizce öğrenme ankara
  • ingilizce ögrenmenın en kısa yolu
  • 5 günde ingilizce ankara
  • çabuk ingilizce öğrenmenin yolları
  • yeni ingilizce öğrenenler için
  • yeni öğrenenler için ingilizce
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply