5 günde İngilizce (İstanbul kursu)

Son yıllarda, özellikle iş dünyası ve ünlüler arasında en çok tercih edilen ve merakla dahil olunan kurslar arasında, 5 günde İngilizce eğitim sistemi yer alıyor. Aylarınızı yurt dışında dil eğitimi için zaman ayıramayacak durumdaysanız 5 günde İngilizce tam da size göre.

Fark ettiyseniz 5 günde İngilizce eğitimi için, kurslardan değiil yurt dışı eğitiminden bahsettik. Standart öğrenme teknikleri ile bir dili ya da herhangi bir bilgiyi tam anlamı ile beyninize kanalize etmek gerçekten çok zor. Diğer standart kurslarda hiç mi başarı payı yok. Elbetteki bütün öğrenme teknikleri ile ilgili başarılar mevcut. Fakat beş günde İngilizce kursanda sahip olabileceğiniz İngilizce anlama, asıl önemlisi toplum içerisinde İngilizce konuşabilme yetkinliğine erişbilme süreniz neredeyse 18 ay. Bilgi, endişe, zorunluluk, içerdiğinde ya da bilgiyi öğrenme aşamasında heves yitimi gerçekleştiğinde, beyniniz öğrenme sürecini yavaşlatıyor, hatta öğrenmeye key vuruyor. Uzun yıllar süren eğitimlerin başarısız olmasının nedenlerinden biri de bu. 5 günde İngilizce eğitiminde rasyonel bir süre verilmesi, bu süre zarfında öğrendiğiniz her bilgiyi konuşma olarak anında uygulama şansınız ve yoğun olarak tekrar edebilme fırsatınız, hevesiniz kaçmadan öğrenmenizi sağlayacaktır.

Beş günde İngilizce kursu denildiğinde merak edilen konulardan bir tanesi de, uygulanan teknikler. Teknik değildiğinde pek çok kişinin aklına başka alanlarda uygulanan nörolojik olgular geliyor. Hipnoz belki de uyku da öğrenme. Beş günde İngilizce kurslarının bunlarla hiçbir ilgisi yok. 5 günde İngilizce kursunun uyguladığı tek teknik, sizi eğlendirip, sıkmadan, tam konuya adapte olmanızı sağlaması.

Beş günde İngilizce kursu günde 9 saatlik bir eğitimden oluşuyor. Bu eğitimde elbetteki molalar mevcut. Fakat bu molalar sandığınız gibi kurs dışında, eğitimden uzak geçmiyor. Kahvaltı, öğle yemeği çay, kahve molaları da eğitimin bir parçası. Kurs içerisinde Türkçe konuşmak yasak. Sürekli İngilizce konuşmak zorundasınız. Asıl öğrenmenizi sağyanda bu. 5 günde İngilizce ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz www.5gundeingilizce.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hatta isterseniz, telefon numaranızı canlı destek hattına iletirseniz, uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle kendileri irtibata geçecektir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply