5 günde İngilizce kursları

5 günde İngilizce öğrenmek gerçekten mümkün mü? Elbette mümkün. Beş günde İngilizce eğitim kurslarının ana hedefi aslında konuşmaya yönelik. Üstelik İngilizce eğitim seviyeniz ne olursa olsun, size bir yılda gideceğiniz standart bir kursun öğretebileceğinden çok daha fazlasını öğretmeyi vaat ediyor.

Beş günde İngilizce kursları İngilizce bilginiz seviyesinde bir periyot sunuyor. Yani hiç İngilizce bilmiyorsanız, 5 günlük bir eğitimin sonunda, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz, basit İngilizce iş görüşmeleri yapabileceğiniz bir düzeye gelmenizi sağlıyor. Kursun temel ilkesi, sadece 5 günlük bir kapm süresine tam anlamı ile dahil olmanız. Sabah 9 da başlayan dersler, akşam 6′ya kadar devam ediyor. Bu süre zarfı boyunca dış dünya ile iletişiminize izin yok. Yani cep telefonlarınızı bile dışarıda bırakıyorsunuz. Beş günde İngilizce kursu süreli dışında kalan zaman size ait fkat, bu da kurs tarafından belli bir düzeyde programlanıyor. Bunun amacı ise, eğitiminizin boşa harcanmaması.

5 günde İngilizce kursunun başarısı UNESCO tarafından da destekleniyor. Başta Almanya olmak üzere, tüm Avrupa’yı etkisi altına alan eğitim teknikleri, 8 yıldır da ülkemizde yer alıyor. Asıl olarak iş dünyasına hitaf eden beş güne İngilizce eğitiminin sonunda, yabancı bir ülkeye gittiğinizde, rehbere ihtiyaç duymadan rahatlıkla tatilinizi geçirebilme garantisine sahip oluyorsunuz. Bürokratlar, poplitikacılar, iş dünyası, ünlüller başta olmak üzere binlerce kişiye İngilizce konuşma bilme, anlama yeteneği geliştiren 5 günde İngilizce kursları için vakit kaynetmeden başvurunuzu yapın.

Beş günde İngilizce kurslarının ücretleri ise korkulan düzeyde değil. 5 günde İngilizce kursunun saatlik ücreti ise 60 TL. Yani standart bir kursa yıllarca ödeyeceğiniz miktarlardan çok daha uygun fiyata. Üstelik gereksiz zaman kaybetmeniz de neden olmayacak. Alta Eğitim aracılığı ile ülkemizde temsil edilen beş günde İngilizce teknikleri şimdilik sadece İstanbul’da bulunuyor. Fakat sürenin çok kısıtlı olduğunu düşünürseniz, bu sizin için bir engel teşkil etmeyecektir. Beş günde İngilizce kursunun sonunda memnun kalmadığınız, kursun vaat ettiği başarıyı yakalayamadığınızı düşündüğünüz takdirde de ücret iadeniz garanti.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply