5 günde İngilizce kursları

5 günde İngilizce eğitim ile ilgili haberler sizin de dikkatinizi çekmiştir. Gerek sosyal medyada, gerek televizyonda, gerekse de yazılı basında yer alan haberler, son yılların en çok konuşulan ve ülkemizde de uygulanan eğitim teknikleri. Bu tekniklerle Alta Eğitim, adayları 5 günde İngilzice’yi etkin olarak konuşturabileceğini vaat ediyor.

Beş günde İngilizce eğitiminin kendine olan bu güveni ise Avrupa’da da kullanılan Sugesstopedi tekniğine dayanıyor. Bu teknik doğrultusunda, beyni doğru yönlendirerek, öğrenmeyi  kolaylaştırmak. Çünkü beyin, henüz tam olarak sırları keşfedilmemiş bir mucize olarak duruyor. Beyin olmusuz bir komut aldığı takdirde, öğrenmeye ket vuruyor. Bu bazen stresten oluyor, bazen endişeden, bazen korkudan, bazen heves yitiminden ve daha pek çok sebepten öğrenmekte zorluk çekebiliyorsunuz. Beş günde İngilzce eğitimi de tam da bu konu üzerine geliştirilmiş tekniklerden oluşuyor. Yıllarca okullarda, kurslarda zamanınızı ve paranızı harcadıktan sonra, size İngilzice soru soran birine tek cümle ile cevap veremiyor olmanız, sizce de çok garip değil mi? Bunun ne sizin zekanızla, ne de İngilizce öğrenmenin zorlu ile alakası var. bunun tek nedeni, yanlış öğrenim teknikleri.

5 günde İngilizce eğitimi, soğuk savaş yıllarında, ajanlara kısa sürede İngilzice öğretebilmek için geliştirilmiş bir teknik. Ajan eğitimi denildiğinizde gözünüz korkmasın. Beş günde İngilizce eğitim teknikleri asla klinik bir yönteme dayanmıyor. Yani kablolar bağlanmıyor, ilaçlar içilmiyor beş günde İngilizce kurslarında. Beş günde İngilizce kursunun tekniği sizi 5 günlük süreç boyunca, İngilizceye maruz bırakmak. Sabah kahvaltıdan akşam beş çayına, hatta yatana kadar. İngilizce ile yatıp, İngilzce ile kalkıyorsunuz. 5 günde İngilizce eğitimlerinin sonunda, günde 1 dakika ayırarak, evet sadece 1 dakika ayırarak yapacağınız alıştırma ile, 6 ay sonrasında, İngilizce bilginizin çok daha büyük ilerleme kaydettiğini göreceksiniz.

5 günde İngilizce sloganı ile yola çıkan eğitim kursu, beklentileri çok yüksekte tutuyor. Büyük beklentilerle gideceğiniz kurstan, beklentilerinizin çok daha üstünde bir başarı elde ettiğiniz de siz de gerçekten inanamayacaksınız. 5 günde İngilizce kursu için, ön yargılarınızı kenara bırakın ve kolaylığın ayrıntıları için araştırma yapın!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply